Lincat SGP10010A GN PACK FOR FDB10 - 10 x 100mm DEEP 1/3GN WITH ACRYLIC LIDS
Lincat
Lincat SGP10010A
Lincat SGP10010ALincat SGP10010A
Expand or Contract Image thumbnails
CAS SKU
82589
MPN
SGP10010A
Manufacturers 90 Days Warranty
inc. vatexc. vat
Order Now
Delivery between 5th June and 12th June
Total Price:
View Compare Compare | | Wishlist
Product Specifications
Dimensions 100(D)mm
Pack Quantity10
Gastronorm Size1/3
MaterialStainless Steel
Product WeightVarious
ColourSilver
WarrantyManufacturers 90 Day
Calculator
Unit Convertor
Details
SGP10010A GN PACK FOR FDB10 - 10 X 100mm DEEP 1/3 GN WITH ACRYLIC LIDS
Delivery Options (Select during checkout)
Delivery IconCostServiceEst Delivery DateInfoEst Delivery Date Expires
Cost:
FREE
Service:
3-4 Weeks Free Delivery
Estimated Delivery Date:
Fri 5th June to Fri 12th June
Service Expires:
Please note the following:
  • All items over 30kg are kerbside delivery only,
  • Deliveries take place between the hours of 8am and 6pm
Product Accessories
Item DetailsStockPriceQuantityAction
E4717 Stainless Steel 1/3 Gastronorm Drainer Plate
E4717 Stainless Steel 1/3 Gastronorm Drainer Plate (E4717)
In Stock
K094 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 318mm
K094 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 318mm (K094)
In Stock
K092 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm
K092 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm (K092)
E7036 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 325mm
E7036 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 325mm (E7036)
E7037 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm
E7037 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm (E7037)