Lincat SGP1505A GN PACK FOR FPB5 - 5 x 150mm DEEP 1/3GN WITH ACRYLIC LIDS
Lincat
Lincat SGP1505A
Lincat SGP1505ALincat SGP1505A
Expand or Contract Image thumbnails
CAS SKU
82615
MPN
SGP1505A
Manufacturers 90 Days Warranty
inc. vatexc. vat
In Stock
Total Price:
View Compare Compare | | Wishlist
Product Specifications
Dimensions 150(D)mm
Pack Quantity5
Gastronorm Size1/3
MaterialStainless Steel
Product WeightVarious
ColourSilver
WarrantyManufacturers 90 Day
Calculator
Unit Convertor
Details
SGP1505A GN PACK FOR FPB5 - 5 X 150mm DEEP 1/3 GN WITH ACRYLIC LIDS
Delivery Options (Select during checkout)
Delivery IconCostServiceEst Delivery DateInfoEst Delivery Date Expires
Cost:
Service:
Order by 3pm for
1-3 Working Days Delivery
Estimated Delivery Date:
Fri 15th May to Tue 19th May
Service Expires:
Tomorrow at 3:00pm
Please note the following:
  • All items over 30kg are kerbside delivery only,
  • Deliveries take place between the hours of 8am and 6pm
Product Accessories
Item DetailsStockPriceQuantityAction
E4717 Stainless Steel 1/3 Gastronorm Drainer Plate
E4717 Stainless Steel 1/3 Gastronorm Drainer Plate (E4717)
In Stock
K094 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 318mm
K094 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 318mm (K094)
K092 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm
K092 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm (K092)
E7036 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 325mm
E7036 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 325mm (E7036)
E7037 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm
E7037 Stainless Steel Gastronorm Adaptor Bar 530mm (E7037)